מחפשים עבודה?
דברו איתנו
השאירו פרטים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 054-8787733
משרות שיווק

משרות שיווק

משרות שיווק שמצריכות קצת מעבר

קיימות לא מעט עבודות מאתגרות בעולמנו, בתחום השיווק ופרסום הן בדיוק כאלה. משרה בתחום זה היא לא עוד משרה רגילה שניתן להעסיק בה אנשים לא מתאימים. העבודות בתחום ברוב המקרים היא המשרה שאמורה לקחת את העסק צעד אחד קדימה. אנשים המתמחים בתחום זה הם אלה שאמורים להציג את היתרונות ולהצניע את החסרונות. אפשר להגיד בפה מלא כי מומחים מהתחום בעסק שלכם הם האנשים החשובים ביותר. עבודה בתחום זה לא מתאימה לכל אחד, ולכן חובה עליכם לדעת לבחור את האנשים הנכונים לביצוע התפקיד. הלכתם לאיבוד בין המועמדים השונים? חיפוש דרושים בקידום ופרסום זו המומחיות שלנו - אנו כאן על מנת להפוך לכם את החיים לקלים יותר. משרות שיווק

באילו עסקים נהוג להעסיק מומחים מהתחום?
אם בעבר משרות אלה היו רלוונטיות רק בעסקים גדולים, כיום המציאות שונה ללא היכר. כל עסק בכל סדר גודל יהיה חייב להעסיק אנשים שונים שחיים את העולם הזה. הרי עסק שלא משווק את עצמו כמו שצריך ימצא את עצמו משתרך מאחורי כל המתחרים. כלומר המתחרים ישאירו לכם אבק, ולכם יהיה קשה מאוד להחזיר את המצב לקדמותו. אנשי שיווק ופרסום רלוונטיים לכולם, ולכן גם מאוד קשה למצוא טובים. ברגע שיש אנשי קידום טובים הם מיד נחטפים לחברות שונות שנמצאות עם האצבע על הדופק. גם אתם צריכים להיות תמיד עם האצבע על הדופק בהקשר הזה.
העולם הולך ומתקדם ויש בו לא מעט צרכנים פוטנציאליים. למעשה, ללא קהל צרכנים מבוסס – גם המוצר האטרקטיבי ביותר לא יצליח להחזיק מעמד בשוק. על מנת להבטיח כי למוצר או שירות מסוים יהיה ביקוש מתמשך, דרושים אנשי שיווק מעולים שיודעים למכור את הסחורה. 

משום שכל מוצר צריך שוק של צרכנים שיהיה נאמן לו וימשיך לצרוך את הסחורה ולא משנה מה קורה, תחום השיווק פעיל תמיד ומצריך תמיד התייחסות מצד אנשי השיווק הרלוונטיים. משרות שיווק מוצעות חדשות לבקרים בשוק ועם זאת, לא כל מוצר מתאים לתכונות האופי שלנו.

מציאת האיש הנכון לכל תפקיד

יש כאלה שרואים את עבודה זו בתור עבודה שמתבצעת תמיד אותו הדבר. כיום משרות שיווק מציעות מרחב ענק של אפשרויות, ולא מעט דרכים שונות לקידום העסק. ישנו קידום OFFLINE שזוהי הדרך שהייתה נהוגה בעיקר פעם, בה מפרסמים דרך שלטי חוצות ופרסומות טלוויזיה. כיום ישנו גם קידום ONLINE שמתבסס על פרסום דיגיטלי בדרכים שונות. עבודה בתחום זה היא לא קלה מכיוון שהיא מצריכה לשלב בין שתי העולמות האלה. מומחים מעולים בקידום יהיו האנשים שידעו לשווק בכל פלטפורמה שבה תבחרו. בתור מעסיקים אתם אמורים להיות אלה שמחליטים כיצד תרצו לשווק את העסק שלכם.

במה קידום תורם לעסק?
עבודות בתחום זה קיימות בשפע, ולכל עסק יש את האנשים שנכונים עבורו. ישנה אפשרות להעסיק קופירייטר, תקציבאי, מנהלי קמפיינים והרשימה עוד ארוכה במיוחד. הם תורמים לעסק שלכם בכל מיני מישורים שונים כך שכל מי שמחפש עבודות דרושים קידום חייב להכיר אותם. ראשית, הם מורידים את מפלס הלחץ, ומאפשרים לכל עובד לעשות את מה שהוא מוכשר לעשות. בנוסף, על ידי קידום אפקטיבי תוכלו למצוא אתכם מגיעים ללקוחות נוספים שלא ידעו על קיומכם. עליכם לקחת בחשבון כי על ידי עבודה נכונה בהקשר הזה תוכלו לצאת מבינוניות. אם העסק שלכם מדשדש במקום - בעזרת אנשי קידום טובים תוכלו לצאת לדרך חדשה.

מה צריך כדי לעבוד במשרות שיווק ופרסום

רשת האינטרנט הביאה איתה לא מעט שינויים להרבה תחומים מתחומי החיים ובכלל זה תחומי הקידום והפרסום. בזכות מנועי החיפוש והרשתות החברתיות יש כיום הרבה יותר דרכים לפרסם ולשווק עסקים מכפי שהיה מקובל וידוע בעבר ולכן עם הזמן ממש הומצאו יש מאין מקצועות ועיסוקים חדשים שכיום אפשר לראות אותם במודעות דרושים שיווק ופרסום. בנוסף לכך עדיין מדובר בתחומים שבהם נדרשים אנשים מוכשרים כל הזמן בעבודות עבור משרדי פרסום קטנים כגדולים ולכן מי שיש לו זיקה לתחומים אלה בהחלט יכול לבחון את האפשרות לעבוד בהם ואולי אפילו לפתח בהם קריירה ארוכת שנים. חשוב להבין שיש לא מעט תפקידים בעולמות אלה ולכן כל אדם יכול למצוא את התפקיד שיהיה הכי מתאים לו על פי היכולות והכישורים האישיים שלו. מלמוד השמה משרות שיווק

איך מוצאים עבודה בתחום זה

ברוב המקרים מי שמחפש עבודה כבר מכיר את עצמו די טוב כדי לדעת באילו תחומים כדאי לו לחפש, כי הוא גם יודע במה הוא טוב, אילו תחומים מושכים אותו יותר מאחרים ובמה כבר יש לו ניסיון. מי שמתעניין במודעות דרושים קידום ופרסום יכול להיות כזה שלמד תקשורת ודוברות, אולי הוא בוגר קורס קופירייטינג או כתיבת תוכן, יכול להיות שהוא מתעניין דווקא בעיצוב גראפי או בהפקת סרטוני אנימציה ועוד. אפשר גם לפנות לתפקידים כלליים או מנהלתיים של משרדי פרסום או סוכנויות דיגיטל - בכירים וניהול משרד ואדמיניסטרציה, משאבי אנוש או לוגיסטיקה. בתחומי הקידום והפרסום מאד נפוץ ומקובל להעסיק עובדים במסגרת זמנית של מיקור חוץ ולכן יש הרבה מה לדעת ואיך לפנות למודעות דרושים שנתקלים בהן. מי שיש לו כשרון לאחד או יותר מהתחומים הנדרשים והמתאימים יכול למצוא את עצמו מתפתח ולומד תוך כדי העבודה, מה שיבטיח לו קריירה מעניינת בתחום שממילא הוא מוצא בו עניין וסיפוק רב.

איך מוצאים משרות שיווק ופרסום

כמו בשנים האחרונות גם לצורך חיפוש מודעות דרושים מקדמים ופרסום כדאי לבחון כמה אפשרויות - אמצעי התקשורת הכתובה, האינטרנט והרשתות החברתיות וחברות גיוס והשמת כוח אדם. חברות אלה מתמחות בביצוע השידוכים בין מועמדים מוכשרים שעומדים בדרישות הסף לבין חברות או ארגונים שמחפשים עובדים מקצועיים, כמו משרדי פרסום, סוכנויות דיגיטל או כל מי שדרושים לו עובדים בתחומי הקידום והפרסום המרתקים. דרך חברות כוח האדם אפשר למצוא התאמה טובה מאד בין כישורים ויכולות לבין התפקיד המוצע. חשוב לדעת שמדובר בתחומים שיש בהם כל הזמן שינויים וחידושים אך הם בהחלט יכולים לספק תעסוקה יציבה לאורך הרבה זמן, שכן כל הזמן יש עסקים שצריכים פרסומות ודרכי קידום. מי שיוכיח את עצמו יוכל להוביל את הקמפיין הבא וירגיש הרבה מאד סיפוק והנאה מהעבודה שלו.

מלמוד השמה מציע מגוון עבודות של שירות לקוחות

תמיד חלמתם להיות אנשי שיווק ממולחים? מחפשים אחר אנשים שיאיישו תפקידי קידום ופרסום בעסק שלכם? מלמוד השמה היא הכתובת לכל מי שמחפש עבודות בתחום זה. זה לא משנה אם אתם מחפשי עבודה או מעסיקים מתוסכלים, כאן תקבלו פתרונות. חברת מלמוד השמה היא החברה המנוסה ביותר בגיוס של אנשי שירות לקוחות. ברגע שתיקחו את שירות הלקוחות צעד אחד קדימה, תמצאו אתכם מרוויחים לא מעט. העסק שלכם יהפוך להיות עסק שכולם מכירים אותו, וזה פלוס משמעותי מאוד. מגיע לכם לדעת כי העבודה הקשה שלכם קורמת עור וגידים. רק תפנו עוד היום לחברת מלמוד השמה על מנת למצוא את העבודה המושלמת או את העובדים האידיאליים ומשרות שיווק.


מי הוא איש שיווק טוב?

יש שיאמרו שאנשים מסוימים נולדו עם תכונות מכירתיות ואחרים פחות, ויש מי שיאמר  שכל אחד יכול למכור עם מספיק נכונות ומאמץ. את תכונות השיווק אפשר לפתח ועם זאת, ישנם כשרונות פנומנליים הקשורים ברוב המקרים לכריזמה ויכולות בין אישיות בכל הנוגע לתקשורת עם אנשים אחרים.
בחירת המשרה שמתאימה לכם מתוך מגוון רחב של משרות שיווק יכולה להיות מאתגרת. מסיבות אלו חשוב ביותר להבחין בתוך ההיצע הקיים בשוק ולבחור את מה שמתאים לאופי שלכם, שאחרת תמצאו את עצמכם מתייגעים בלי יכולת להבין למה אתם לא מצליחים למכור, או לחילופין, מרגישים שאתם מבזבזים את עצמכם על משהו שלא באמת שווה את היכולות שלכם.
לא כל איש מכירות יכול למכור כל דבר. בסופו של יום, אנחנו צריכים למכור משהו שאנחנו מאמינים בו, לפחות במידה מסוימת. יש מי שמוכר שלא מתוך תשוקה אמיתית לדבר ועם זאת, מדובר באנשים שיודעים למכור כל דבר, ויש כאלה.
על מנת למצוא את המשרה המתאימה לכם יותר מכל, יש חשיבות גבוהה במציאת התחום שמתאים לכם, העסק שמתאים לכם וגם הבוס שיראה אתכם ואת היכולות הייחודיות לכם. אל תשכחו שאנשי השיווק הם אלו שאחראיים להביא את הלחם של הארגון כך שהארגון זקוק לכם לא פחות ממה שאתם צריכים אותו. לפיכך, חשוב לעמוד על התנאים שלכם ולא לוותר, לבחון היטב את מה שחשוב לכם בעבודה ואת מה שעושה לכם טוב, התגמולים, השכר וכל התנאים הרלוונטיים למקום העבודה. 

רוצים עזרה במציאת המשרה הבאה שלכם? צרו קשר ונעזור לכם