ההזדמנות שלך להתברג במכירות
ולהרוויח משכורות גבוהות במיוחד

ההזדמנות שלך להתברג במכירות ולהרוויח משכורות גבוהות במיוחד

פרויקט "התאמה אישית למכירות" שמתאים לך משרה מותאמת אישית במכירות, בחברות המובילות במשק הישראלי ובתנאים הטובים ביותר – ללא עלות!

הזדמנות חד-פעמית להתברג בחברה מובילה ולהרוויח משכורות גבוהות כמו בהייטק, למצות את הפוטנציאל שלכם עד הסוף ולשבור את תקרת הזכוכית בשכר שלכם!

זה הזמן שלך להרוויח כמו שמגיע לך

אם את/ה כרגע בעבודה שלא מתאימה לך, לא מתגמלת אותך מספיק  (תקרות שכר ללא קשר לביצועים) או שכרגע אין לך עבודה – הפרויקט תפור במדויק עבורך.

המשימה שלנו ב-"מלמוד השמה" היא להתאים אישית לכל מועמד את המשרה שמתאימה לו, לאחר סינון קפדני שבו נבחן את הרצון הפנימי, אישי והכספי שלו:

סיכוי של מעל ל-90% שנגייס אותך למשרת מכירות שמתאימה לך בדיוק!

בזכות הקשרים העמוקים שלנו עם החברות המובילות בישראל, אנחנו יודעים להציע סל משרות איכותי ומתגמל במיוחד לאנשי מכירות במגוון תחומים:

חברות/סוכנויות ביטוח

חברות נדל"ן ומשכנתאות

חברות/סוכנויות רכב

מוקדי סלולר מובילים

חברות עם מוצרי פרימיום

חברות/סוכנויות שיווק מובילות

כמה מהחברות שאנחנו עובדים איתן:

ועוד חברות רבות נוספות...

כל התהליך מתבצע ביחס אישי וליווי לכל אורך הדרך -
עד שתמצאו את המשרה המושלמת בשבילכם.

האמת של עולם המכירות

קיימים כיום המון מיתוסים בנוגע לעולם המכירות ולמקצוע "איש מכירות" שנרצה לנפץ לך:

1

"אי אפשר ללמוד למכור - זה משהו מולד, כישרון"

לא נכון! מכירות זו אומנות ויכולת שניתן ללמוד, לשפר ולחזק כל הזמן. יכול להיות שיש אנשים שבאופן טבעי יותר קל להם למכור ולדבר עם אנשים, אך בחברות שאנחנו עובדים איתם יש דגש חזק מאוד על הכשרה וסביבה תומכת כדי להביא כל אחד לביצועי שיא!

2

"מכירות זה לנוכלים ואנשים שרק רוצים לגנוב ממך כסף"

לכל חברה עם שירות או מוצר איכותי יש צוות מכירות – האם כולם נוכלים? מכירות זו אחת מהתשתיות החשובות ביותר לכל עסק, וכפי שיש בחוץ נוכלים וגנבים שמוכרים הונאות – יש המון חברות מצוינות שמוכרות מוצרים ושירותים טובים עם ערך לאנשים.

3

"בשביל להרוויח כסף גדול חייבים ללכת להוציא תואר"

עד שתסיימו את התואר ותלכו לעבוד בעבודה הראשונה שלכם באותו מקצוע, איש מכירות טוב כבר יגיע למשכורות גבוהות של מעל ל-20,000₪, יתפתח ויתברג בחברה ויוכל כבר לנהל צוות. אנחנו לא אומרים שללמוד תואר זה לא טוב, אבל זה ממש לא פקטור לגובה המשכורות שתוכלו להרוויח!

4

"אני לא אוהב/ת תחרותיות, עומס ועמידה ביעדים"

כבני אדם, הרבה פעמים אנחנו חושבים שיש משהו שאנחנו לא טובים בו או מפחדים ממנו ומחליטים "להרחיק" את עצמנו ולא לנסות אותו. מתוך אלפי גיוסים שחששו מזה, הופתענו לגלות שלאחר כמה חודשים התחרותיות והעמידה ביעדים הופכת להיות הכיף האמיתי בעבודה, שמניע אותם להרוויח משכורות שלא חלמו ולהגשים את עצמם בצורה מדהימה.

אם תאמינו בעצמכם ותיקחו את הצעד הזה אל תוך העולם המופלא של מכירות, תוכלו להגיע לביטחון ויציבות כלכלית, מיצוי הפוטנציאל המדהים שלכם - ולהרוויח כפי שבאמת מגיע לכם, ללא תקרות זכוכית.

הנה מה שהלקוחות שלנו מספרים עלינו:

עכשיו - זה הרגע שלכם.
אל תפספסו אותו!

אנחנו כאן כדי ללוות ולהתאים לך אישית את המשרה הבאה שלך, אתם לא משלמים שקל
(אין אותיות קטנות) וכל מה שנדרש הוא להשאיר פרטים בטופס
ולהתחיל את המסע:

לשיחת ייעוץ עם אחד מנציגנו [ללא עלות] השאירו פרטים כאן בטופס:

יש עוד שאלות?

השירות ללא עלות, הרווחים שלנו הם לא מכם אלא מהחברות שאליהן אנחנו מגייסים. האינטרס שלנו הוא להתאים עבורכם את המשרה המושלמת כדי באמת להרוויח את השכר שלנו 🙂

אנחנו לא מאמינים להכניס אנשים בכוח למשרות, ואם לא נמצא משרה באותו רגע נישאר בקשר עד שנמצא משהו שיתאים לך. אחוזי הפגיעה שלנו במשרות מאוד גבוהים (90%) אך תמיד יש יוצא מן הכלל וזה בסדר גמור.

החברות שאנחנו עובדים איתן הן הטובות והמובילות במשק, הן יקבלו מאיתנו את הפרטים עליכם כדי לקבל אתכם בצורה הטובה ביותר לעבודה שתוביל אתכם לביצועים והמשכורות הגבוהות ביותר.

שאלה מצוינת! המשימה שלנו היא לחסל את האבטלה, לדאוג שאנשים יקבלו את המשרות הכי טובות שמתאימות בדיוק עבורם ויוכלו לספק להם יציבות כלכלית ותעסוקתית לאורך זמן. אנחנו נמצאים בשוק הזה כבר המון זמן, ואחוזי ההצלחה והביקורות שלנו מדברות בעד עצמן.